Troll Fighter APK 1.0.92

Icon Troll Fighter APK 1.0.92
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Troll Fighter APK İçerisinde Oldukça Keyifli Online Bir Dövüş Deneyimi Sizleri Bekliyor! Troll Fighter APK Android Oyun Kullanıcıları İle Çok Eğlenceli!

Bilgisi Troll Fighter

İsim Troll Fighter
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 1.0.92
Boyut 47.19 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Pixelanimasyon
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.pixelanimasyon.trollfighter
Şimdi İndir

Troll Fighter Pixel APK Nedir?

Televizyon ve internet dünyası içerisindeki fenomen ve popüler olan karakterleri kullanarak, online oyuncularla dövüşe katılabileceğiniz bir oyunudur. 3 raunt üzerinden 2 rauntu alan oyuncu dövüşü kazanmaktadır.

Troll Fighter APK Son Sürüm oyunu içerisinde Kenan Komutan, Sönmez Reyiz, Taksim Dayı ve daha birçok karakter bulunmaktadır. Karakterin kendisine özgü yetenek saldırıları bulunmaktadır.

Örneğin, Kenan Komutan top ile saldırı yapabilmekte ve şişe fırlatabilmektedir. Ayrıca her karakterin geliştirilmiş kostümü bulunmaktadır.

Troll Fighter APK Para Sınırsız özelliğini kullanarak oyun içerisinde ücretsiz satın alım işlemlerini yapabilirsiniz. Oyununu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilir ve dövüşe hemen katılabilirsiniz.

Troll Fighter APK oyunu, “Pixelanimasyon” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Tüm yaş gruplarının oynaması için geliştirilmiş bir aksiyon-dövüş oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)