Triple A HD APK 5.8

Icon Triple A HD APK 5.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Triple A HD APK Download İle Mobil Uygulamayı Hemen Cihazınıza İndirebilirsiniz! Triple A HD APK Free Download İle Uygulamayı Ücretsiz Olarak Kullanmaya Başla!

Bilgisi Triple A HD

İsim Triple A HD
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0+
Son Sürüm 5.8
Boyut 16M
Kategori Eğlence
Geliştirici SungLab
Fiyat $1.99
Google Play Linki com.sunglab.triplea
Şimdi İndir

Triple A HD Nedir?

Işık parçacıklarına etkileyici şekiller vererek büyüleyici görseller oluşturmanızı sağlayan, sakinleştirici, etkileyici ve rahatlatıcı bir mobil uygulamadır.

“SungLab” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulan Triple A HD APK uygulaması, “Eğlence Uygulamaları” isimli uygulama kategorisinde listelenmektedir.

Renklerin sürekli olarak geçiş yaptığı siyah bir kinetik fon üzerinde, parmaklarınızı ekrana dokundurduğunuz anda interaktif olarak renkler değişmekte ve etkileyici desenler oluşmaktadır.

Triple A HD APK 3 farklı moda sahiptir, modlar kendi içerisinde farklı görselliğe sahiptir. Parmaklarınızı (en fazla beş parmak) ekrana dokundurarak renk geçişlerini kontrol edebilirsiniz.

Her dokunmanız ayrı bir renk şöleni ve ayrı bir motif ortaya çıkaracaktır. Subliminal motiflerin yanı sıra kelebek, güneş, girdap ve gökkuşağı gibi motifleri yapabilirsiniz. Triple A HD APK İndir ile uygulamayı indirebilirsiniz.

Hortum, Uzay, Galaksi, Kara Delik, Atom Bombası, Tsunami, Aurora ve çok daha fazla bir yapı üzerinde, renklerin geçişlerini yönlendirebilirsiniz. Tasarladığınız bir görüntüyü cihazınızın arka planına kayıt edebilirsiniz.

Triple A HD APK uygulaması ile 15 bin ışık parçacığına komut verebilirsiniz. Sakinleştirici uygulama eşliğinde huzurlu bir tecrübeyi deneyimleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)