Trendyol APK 7.18.4.779

Icon Trendyol APK 7.18.4.779
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Trendyol APK İndir Ve Mobil Cihazından Alışveriş Yapmaya Başla! Trendyol APK Eski Sürüm Yenilendi! Yeni Sürüm İle Birlikte Yenilikleri Keşfedebilirsiniz!

Bilgisi Trendyol

İsim Trendyol
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 7.18.4.779
Boyut 96.70 Mb
Kategori Alışveriş
Geliştirici Dev Trendyol
Fiyat Bedava
Google Play Linki trendyol.com
Şimdi İndir

Trendyol - Online Alışveriş Nedir?

Kullanıcıların mobil cihazları ile istedikleri yerden, istedikleri ürünlere kolayca ulaşabileceği bir alışveriş uygulamasıdır. İnternet sitesi olarak hizmet vermeye başlayan Trendyol, mobil uygulamasını kullanıcılara sunmuştur.

Trendyol APK Son Sürüm içerisinde bebek kıyafetlerinden mobilyalara, takım elbiselerden elektronik ürünlere kadar, aradığınız her türlü ürünü bulmanız mümkündür.

Trendyol APK uygulamasının kolay ve anlaşılır bir arayüzü bulunmaktadır. Ayrıca uygulama aracılığı ile kendi mağazanızı açabilir ve satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı Trendyol APK Download ile sitemizden indirebilirsiniz. Online olarak istediğiniz ürünü uygulama içerisinden arayabilir, kolayca bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Ayrıca almak istediğiniz herhangi bir ürünü sipariş eden kullanıcıların yorumlarını ve fotoğraflarını görebilirsiniz. Bir ürünü satın almadan önce, bu yorumları değerlendirebilirsiniz.

Herhangi bir sebepten aldığınız üründen memnun kalmadıysanız Trendyol APK uygulaması aracılığı ile müşteri hizmetlerine ulaşabilir, dilerseniz ürünü geri iade edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)