Traffic Cop 3D APK 1.5.2

Icon Traffic Cop 3D APK 1.5.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Traffic Rider 3D APK Oyununda Kötüleri Yakalamak İçin Şehirde Arabanla Gezintiye Çık! Traffic Cop 3D İle Trafik Canavarlarına Karşı Mücadele Etmeye Başla!

Bilgisi Traffic Cop 3D

İsim Traffic Cop 3D
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 1.5.2
Boyut 200.62 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici Kwalee Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.sunsetgames.copcarscan
Şimdi İndir

Traffic Cop 3D APK Nedir?

Polis rolüne geçerek şehir içerisinde trafiği alt üst eden suçlulara karşı adaleti temsil edebileceğiniz bir gündelik oyunudur. Traffic Cop Simulator 3D APK içerisinde kötülere dur diyen bir kahraman olmaya hazır mısınız?

Gece gündüz demeden trafik içerisinde seyir ederek şüpheli araçları tespit etmeye çalışabilir, şüphelendiğiniz bir aracın plakasını polis sistemi ile tarayabilir ve gerekirse araçları durdurabilirsiniz.

Traffic Cop 3D APK oyununda kovalamaya başladığınız araçları otobana çıkmadan önce durdurmanız gerekmektedir. İşinizde başarılı oldukça para kazanabilir, kazandığınız para ile arabanızı geliştirebilir ya da yeni bir araç satın alabilirsiniz.

Traffic Cop 3D APK ile reklamsız oyun deneyimine katılabilirsiniz. Traffic Cop Simulator 3D APK Money ile sınırsız para kullanabilirsiniz.

“Kwalee Ltd” tarafından geliştirilen Traffic Cop 3D APK oyunu içerisinde özelliklerini istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kötülere karşı bitmeyen bu savaşta adaleti savunmaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)