Trader Life Simulator APK 2.0.17

Icon Trader Life Simulator APK 2.0.17
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Trader Life Simulator Mobil APK Oyunu İçerisinde Kendi Süpermarketinizi Yönetmeye Başlayabilirsiniz! Trader Life Simulator Android Ve İOS Cihazlar İçin Sunuldu!

Bilgisi Trader Life Simulator

İsim Trader Life Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.0.17
Boyut 148.8 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici Goldfinch Games
Fiyat $4.99
Google Play Linki com.goldfinchgames.trader.life.simulator
Şimdi İndir

Trader Life Simulator APK Nedir?

Kendi süpermarketinizi kurarak 100’den fazla ürünü satabileceğiniz oyunu içerisinde eğlenceli bir simülasyon deneyimi sunulmaktadır. Satışlarınızı artırabilir, süpermarketinizi geliştirebilir ve yatırımınızı büyütebilirsiniz.

İş hayatında aktif bir şekilde rol alabileceğiniz mobil oyun içerisinde kazandığınız gelir ile evinizi yenileyebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki diğer dükkanları ziyaret edebilir, dükkan sahipleriyle anlaşmalar yapabilirsiniz.

Lüks bir hayat yaşamak için daha çok çalışabilir ve detaylı olarak geliştirilen oyun içerisinde bankadan para çekebilirsiniz. Trader Life Simulator APK İndir bağlantısı ile oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Trader Life Simulator Türkçe Yama özelliğini kullanabilirsiniz.

Trader Life Simulator Android Oyun içerisinde aynı zamanda sağlığınıza, beslenmenize ve uyku düzeninize dikkat etmeniz gerekmektedir. Faturalarınızı ödemeli, dükkan stoklarınızı takip etmeli ve malzeme trafiğini yönetmek için araba ve kamyon satın almalısınız.

Elektronik eşyalara sahip olabilir, araçlarınızın bakım ve onarımlarını yaptırabilirsiniz. Trader Life Simulator Sistem Gereksinimleri Nedir diye soruyorsanız, oyununu Android cihazlarda 4.4 ve üzeri sürümlerde oynayabilirsiniz.

Trader Life Simulator APK oyunu, “Goldfinch Games” tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Gerçekçi bir simülasyon deneyimini yaşayabileceğiniz bir oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)