TrackView APK 3.8.06

Icon TrackView APK 3.8.06
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Trackview Pro APK Uygulaması, Tam Donanımlı Bir Takip Uygulamasıdır! Trackview Yorumlar İle Uygulama Başarısını Görebilirsiniz! Görüntü Ve Ses Kaydı Yapabilirsiniz!

Bilgisi TrackView

İsim TrackView
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 3.8.06
Boyut 17.2 MB
Kategori Alet
Geliştirici TrackViewNet
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

TrackView Nedir?

Akıllı cihazınız üzerinden telefonunuzu, aile fertlerinden birini ya da arabanızı bulmanızı sağlayan bir uygulama programıdır. Hırsızlık suçları sonucunda kayıp cihazlarınızı bulmak içinde uygulamayı kullanabilirsiniz.

Eski telefonlarınızı IP kamera haline getirebilir, istediğiniz bir yere konumlandırarak evinizi, bahçenizi ya da başka bir yeri izleyebilirsiniz. İzlediğiniz konumları uzaktan kayıt altına alabilirsiniz.

Bas - konuş özelliğini kullanarak cihazlarınızı bir telsiz haline getirebilirsiniz. Kaybettiğiniz mobil cihazınıza ses sinyali gönderebilir, cihazınız sessiz modunda olsa bile çalmasını sağlayabilirsiniz.

Güvenlik seviyenizi üst düzeye çıkarmak için tasarlanan uygulama “TrackView.net” tarafından geliştirilmiştir. Mobil uygulamayı sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz. Trackview Kurulum işlemleri oldukça kolaydır.

Trackview APK Premium uygulamasının kurulum işlemi sona erdiği anda cihazlarınızı birbiri ile eşleştirebilir ve uygulamanın özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)