Tp Icon Moment APK 7.7.5

Icon Tp Icon Moment APK 7.7.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

TP İcon Moment APK Pes 2021 İçin Geliştirilmiştir! Download TP İcon Moment İle Eklentiyi Cihazınıza İndirebilirsiniz! İstediğiniz Futbolcuları Kadronuza Ekleyin!

Bilgisi Tp Icon Moment

İsim Tp Icon Moment
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 7.7.5
Boyut 12 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Magzter
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

TP İcon Moment Nedir?

Futbol oyunları denince oyuncuların aklına gelen ilk oyunlardan bir tanesi de “PES” (Pro Evolution Soccer) isimli oyun serisidir. Her sene yenilenen PES oyunu, bilgisayar, konsol ve akıllı cihazlarda oyuncular ile buluşmaktadır.

PES’in 2021 yılında çıkardığı oyunda, oyuncular futbolcuların kartlarını (İkonlarını) açarak kadrolarına o futbolcuları dahil edebilmektedir. Bu kartların açılması için oyun içerisinde zorlukların bulunması sebebiyle TP İcon Moment Pro isimli eklentisi geliştirilmiştir.

TP İcon Moment APK Son Sürüm uygulaması ile istediğiniz oyuncuların kartlarına ulaşabilirsiniz. Oyun modunu sitemizden TP İcon Moment APK Ücretsiz İndir ile akıllı cihazınıza indirebilirsiniz.

TP İcon Moment APK aracılığı ile hayalinizdeki kartları elde edebilir, efsane bir futbol takımı kurabilir, PES 2021 oyununda rakiplerinizle karşılaşarak mücadeleye dahil olabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)