Townscaper APK 1.02

Icon Townscaper APK 1.02
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Townscaper açıldı Gameplay Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin Yazımızı Okuyabilirsiniz! Townscaper APK Sinirsiz para İndir Ve Hayal Gücündeki Şehri İstediğin Gibi Tasarla, İnşa Et!

Bilgisi Townscaper

İsim Townscaper
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.02
Boyut 44M
Kategori Gündelik
Geliştirici Raw Fury
Fiyat $4.99
Google Play Linki com.OskarStalberg.Townscaper
Şimdi İndir

Townscaper Nedir?

Hiçbir görev, amaç, kural ya da türe bağlı kalmaksızın kullanıcının özgürce inşaat yapabileceği bir oyunudur. Amacı olmayan bir oyun kulağa garip gelebilir, fakat oyunu özgün yapan nokta tam olarak bu.

Townscaper Android ve iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir gündelik oyundur. Townscaper Android APK oyunu içerisinde farklı yapılarda ve şekillerde binalar bulunmaktadır.

Townscaper APK Latest Version oyununda, son sürüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Mavi ve yeşil renkleri arasında istediğiniz her şeyi yapmak sadece sizin elinizde!

Townscaper APK Full oyununda ekranın sağ tarafına dokunarak ızgara modunu açabilirsiniz. Bu ile birlikte renk paletinden renk seçebilir ve oyunun muhteşem algoritmasının bir merdiveni, binayı, bahçeyi ya da kubbeyi nasıl oluşturduğunu görebilirsiniz.

Oyundaki tüm tasarım kararları seçilen konumun arka plandaki şekline göre rastgele gerçekleşmektedir. Her bileşen olağanüstü bir şekilde ayrıntılı olarak oyun tarafından tasarlanmaktadır.

Townscaper APK oyunu “Raw Fury” isimli geliştirici tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur. Rahatlamak, günün stresinden uzaklaşmak ve kendinizi dinlendirmek için oynayabileceğiniz huzurlu bir yapıya sahiptir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)