Touchpal Premium APK 7.0.8.1_20190623214805

Icon Touchpal Premium APK 7.0.8.1_20190623214805
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Touchpal Premium APK 2022 Uygulaması İçerisinde Bulunan Talia İsimli Sanal Asistanla Tanışın! Download Touchpal Premium APK Uygulamasını Ücretsiz Olarak Kullanın!

Bilgisi Touchpal Premium

İsim Touchpal Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0.3+
Son Sürüm 7.0.8.1_20190623214805
Boyut 36 MB
Kategori Kişiselleştirme
Geliştirici TouchPal
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Touchpal Pro Premium APK Nedir?

Dünya genelinde 100 milyonun üzerinde aktif kullanıcı kitlesine sahip olan uygulaması, günlük konuşmalarınızda size “Talia” isimli sanal asistanın yardım etmesini sağlamaktadır.

Sanal bir asistan bana nasıl yardım edebilir diye soruyorsanız, Talia yazdığınız cümlelerdeki gramer hatalarını ortadan kaldırmak için size alternatif seçenekler sunmaktadır.

Ayrıca sanal Touchpal Full APK uygulaması ile karşınızdaki kişinin sorduğu sorulara verilmesi gereken cevap önerilerini anlık olarak görebilirsiniz. Akıcı bir konuşma gerçekleştirerek, tarafınıza yöneltilen sorulara hızlı cevaplar bulabilirsiniz.

Örneğin, karşınızdaki kişi herhangi bir şehirdeki hava durumunu sorduğunda, Talia otomatik olarak o şehrin hava durumunu tespit ederek size göndermektedir.

Konuştuğunuz kişi Çin restoranında yemek yemek istiyorsa, Touchpal Premium APK uygulaması ile bulunduğunuz konuma en yakın olan lokantaları görüntüleyebilir, ülkelerin farklı para birimlerini hızlıca kendi yerel para biriminize dönüştürebilirsiniz.

Touchpal Premium APK uygulaması, tüm yaş gruplarındaki kullanıcıların erişimine sunulmaktadır. Her an destek alabileceğiniz pratik bir zekaya sahip sanal asistan ile kullanıcıları desteklemektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)