Torque Pro APK 1.12.100

Icon Torque Pro APK 1.12.100
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Torque Pro APK Full Türkçe Dil Desteği İle Birlikte Sunulmaktadır! Torque Pro APK Kullanım Özellikleri İle Arabanıza Bağlayabileceğiniz Bir Mobil Uygulamadır!

Bilgisi Torque Pro

İsim Torque Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.12.100
Boyut 16.76 Mb
Kategori İletişim
Geliştirici Ian Hawkins
Fiyat $4.95
Google Play Linki org.prowl.torque
Şimdi İndir

Torque APK Programı Nedir?

Akıllı cihazınızdan arabanıza OBD2 bluetooth ile bağlayabileceğiniz, (eğer varsa) anlık olarak arıza kodlarını görebileceğiniz, performans verilerini ölçebileceğiniz, sensör değerlerini kontrol edebileceğiniz, mobil bir uygulamasıdır.

Torque Pro APK Son Sürüm uygulaması ile güncel özelliklerini kullanabilirsiniz. Bu özellikler aracılığı ile arabanıza zamanla daha çok zarar verebilecek arızaları önceden tespit edebilirsiniz.

Torque Pro APK 2022 uygulaması ile GPS verilerini senkronize edebilir, gösterge panellerini kişiselleştirebilir, hızlanma verilerinizi kontrol edebilirsiniz. Örneğin, aracınızın 0-100 km hıza kaç saniyede ulaştığını öğrenebilirsiniz.

Torque Pro APK Full Türkçe İndir ile uygulamasını sitemizden Türkçe dil desteği ile birlikte ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Torque Pro Kullanımı akıcı bir arayüz ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca tema ve arka plan kişiselleştirme seçeneklerini kullanıcıya sunmaktadır.

Torque Pro APK uygulaması, “Ian Hawkins” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir. Kamera eklentisi ile birlikte çalıştırarak yolculuklarınızı video kaydı altına alabilir, aracınızın performansını her an takip edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)