Torque Burnout APK 3.2.8

Icon Torque Burnout APK 3.2.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Torque Burnout APK Kullanarak Tüm Araçlara Erişebilirsiniz! Torque Burnout APK İndir Ve Sürüş Tecrübesi Deneyimle! Drift Yapmaya Hazır Mısın?

Bilgisi Torque Burnout

İsim Torque Burnout
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 3.2.8
Boyut 718.81 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici Grease Monkey Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki leagueofmonkeys.torqueburnout
Şimdi İndir

Torque Burnout Nedir?

Torque Burnout, “Grease Monkey Games” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuş olan bir yarış oyunudur.

Tüm yaş gruplarındaki oyuncuların keyifle sürüş tecrübesi yaşaması için tasarlanmıştır. Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. “Yarış Oyunları” kategorisinde yer almaktadır.

Torque Burnout APK oyunu içerisinde kullandığınız araç ile, lastikleriniz yanana kadar drift yapabilir ve patinaj çekebilirsiniz.

Aracınızı ekstra özelliklerle geliştirebilir, yeni özellikler ve görünüm ekleyerek kişiselleştirebilirsiniz. Torque Burnout APK Son Sürüm ile, oyunun güncel versiyonunu sitemizden indirebilirsiniz.

Araç galerisinden istediğiniz tarzdaki araçları kullanıma açmak için, oyunda ilerleyebilirsiniz. Torque Burnout APK kullanarak, oyun içerisinde hızla ilerleyebilirsiniz.

Torque Burnout APK oyununda, ses efektleri ve görüntü kalitesi ile birlikte keyifli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)