Top Eleven APK 24.7

Icon Top Eleven APK 24.7
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Top Eleven APK Oynayarak Takımınızı Oluşturun, Eğitin, Menajerlik Tecrübesini Deneyimleyin! Top Eleven APK Kullanarak, Oyun İçerisinde Başarıya Koşun!

Bilgisi Top Eleven

İsim Top Eleven
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 24.7
Boyut 193.87 Mb
Kategori Spor
Geliştirici Nordeus
Fiyat Bedava
Google Play Linki eu.nordeus.topeleven.android
Şimdi İndir

Top Eleven: Futbol Menajeri Nedir?

Top Eleven 2022 oyunu, ödüllü bir futbol menajerlik oyunudur. Kendi futbol takımınızı kurabilir, ünlü futbolcuları kadronuza dahil edebilirsiniz. Stadyumunuzu inşa edebilir, kendi kurallarınızı kurarak oyuna devam edebilirsiniz.

“Nordeus” isimli geliştirici tarafından sunulan oyunda, takımınızdaki futbolcularınız için yeni oyun tarzları geliştirebilir, yeni taktikler uygulayabilirsiniz.

Top Eleven APK 2022 içerisinde, yeşil sahalarda başarıya giden yolculuğunuzu “José Mourinho” gibi bir efsaneden taktikler alarak, daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Takımınızın dizilimini ayarlayabilir ve günlük futbol maçlarına PvP olarak katılabilirsiniz. Antrenman programınızı belirleyerek takımınızın gelişimini yakından takip edebilirsiniz.

Şampiyonlar Ligi’ne katılabilir, Süper Lig’de performans sergileyebilir ve kupa yolculuğuna çıkabilirsiniz. Top Eleven APK Para ile ekonominizi arttırabilirsiniz.

Yetenekli genç oyuncuları tespit edebilir, geliştirebilir, takımınızdaki oyuncuları eğitebilirsiniz. Futbol takımınızı güçlendirerek başarılı bir yolculuğa başlayabilirsiniz. Top Eleven Son Sürüm APK ile, oyunu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Futbol bilgilerinizi taktiklerinizle birleştirmeniz gereken Top Eleven APK oyunu içerisinde, dünyadaki diğer diğer futbol menajerleri ile rekabet içerisine girebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)