Tomb Raider 2 APK 1.0.51RC

Icon Tomb Raider 2 APK 1.0.51RC
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Tomb Raider 2 Android APK İle Heyecan Kaldığı Yerden Devam Ediyor! Tomb Raider 2 Android APK + Data Ve Tüm Dosyaları İle Birlikte Sitemizde Bulunmaktadır!

Bilgisi Tomb Raider 2

İsim Tomb Raider 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0+
Son Sürüm 1.0.51RC
Boyut 222.5 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Square Enix
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Tomb Raider 2 Nedir?

Tomb Raider 1 ile birlikte efsane film serisi oyun severlere sunulmuştu. Heyecanlı serinin 2. oyununda macera kaldığı yerden devam etmektedir. Üstelik oyunu mobil cihazınızdan oynayabilirsiniz.

“SQUARE ENIX” isimli firmanın yapımcısı olduğu Tomb Raider 2 APK oyunu, aksiyon sahneleri ile nefesleri kesmektedir. Oyuncular Tomb Raider 2 Android APK oyununda Xian’ın hançerini bulmaya çalışmaktadır.

Hançer efsanevi bir özelliğe sahiptir ve ejderhanın gücünü içerisinde taşımaktadır. Hançere sahip olan kişi bu gücü kullanabilmektedir. Bu hançeri elde etmek isteyen karanlık güçlere karşı savaşmanız gerekmektedir.

Tomb Raider 2 Android Download ile 1.0.51RC versiyonlu oyunu sitemizden indirebilirsiniz. Bu heyecanlı macerada 50 farklı başarıyı keşfetmek için mücadele edebilirsiniz.

Tomb Raider 2 APK oyunu, bilgisayar ve konsol cihazlarında sağladığı başarının ardından Android sistemli cihazlar için optimize edilmiştir. Aksiyon dolu maceraya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)