Tom Altın Peşinde APK 7.0.0.4328

Icon Tom Altın Peşinde APK 7.0.0.4328
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Tom Altın Peşinde APK İndir Ve Akıllı Cihazından Tom İle Maceraya Katıl! Tom Altın Peşinde APK Son Sürüm İle Oyunun Yeni Özelliklerini Hemen Keşfetmeye Başla!

Bilgisi Tom Altın Peşinde

İsim Tom Altın Peşinde
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 7.0.0.4328
Boyut 133.18 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Outfit7 Limited
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.outfit7.talkingtomgoldrun
Şimdi İndir

Konuşan Tom Altın Peşinde ​​Nedir?

“Outfit7 Limited” isimli oyun geliştiricisinin “Benim Konuşan Tom’um” adlı oyun serisinin ardından, kullanıcıların erişimine sunduğu bir koşu oyunudur.

Konuşan Tom Altın Peşinde APK 2022 oyununun hikayesinde, Tom arkadaşları ile evde eğlenirken, evine “ROY RAKOON” isimli bir hırsız girmektedir. Oyunun temel amacı, sizden kaçmakta olan hırsızı yakalamaya çalışmaktır.

Tom Altın Peşinde APK 2022 oyununda, hareket edebileceğiniz 3 farklı kulvar bulunmaktadır. Her kulvardan belirli aralıklarla aşmanız gereken engeller üzerinize doğru gelmektedir.

Bu engellerden kaçmak için üzerlerinden atlayabilir, diğer kulvarlara geçiş yapabilirsiniz. Koşu esnasında karşınıza çıkan güçlendirmeleri toplayabilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca, Tom Altın Peşinde APK Para Ve Elmas avantaj sunmaktadır.

Oyun farklı dünyaları içerisinde bulundurmaktadır. Koşu esnasında yeraltı şehirlerine girebilir, uzayda ve okyanus içerisinde mücadele edebilirsiniz. Heyecanlı yarışlara arkadaşlarınız ve diğer kullanıcılar ile birlikte katılabilirsiniz. Oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Tom Altın Peşinde APK oyununda dikkatinizi olabildiğince toplamanız gerekmektedir. Oyun ilerledikçe koşu hızlanmakta ve dolayısıyla karar verme süreniz düşmektedir. Bu sebeple hızlı karar vererek doğru hamleyi anında yapmanız gerekmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)