Toca Life World APK 1.77

Icon Toca Life World APK 1.77
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Toca World APK İle Kendi Dünyanı Kendin Tasarla Ve Dilediğin Gibi Düzenle! İstediğin Hikayeyi Oyna! Toca Life World APK Indir go Kullan, Avantajları Kaçırma!

Bilgisi Toca Life World

İsim Toca Life World
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.77
Boyut 549.45 Mb
Kategori Eğitim
Geliştirici Toca Boca
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tocaboca.tocalifeworld
Şimdi İndir

Toca Life World Nedir?

Toca Life World APK, sanal bir dünyayı tasarlamanızı ve bu sanal dünyada başrol olarak istediğinizi yapabilmenize olanak tanır.

Toca Life World, daha önce kullanıcıların erişimine sunulmuş olan Toca Boca APK uygulamalarının bütünleşmiş hali olarak karşımıza çıkmaktadır.

Toca Life: Stable, Toca Life: Vacation, Toca Life: After School, Toca Life: Neighborhood, Toca Life: Hospital daha önce çıkan uygulamalardan bazılarıdır.

toca life world apk hile

Örneğin Toca Life: Hospital oyununda, sadece tıp merkezinin içinde hastaları tedavi edip, yeni doğan bebeklerle ilgilenmek mümkündü.

Toca Life World’te  bu sağlık hizmeti oyunun içinde bulunmakta ve oyunun tümünü ele aldığımızda küçük bir yer kaplamaktadır. Toca Life World APK İndir Go sende bu deneyimi tecrübe et!

Oyun Özellikleri Ve Bilgilendirmesi

Uygulamayı indirdikten sonra oyun içerisinde, birbirinden farklı olarak dizayn edilmiş olan apartman daireniz, alışveriş merkezi ve kuaför gibi yerlere-mekanlara ulaşabilirsiniz. Kendi tasarımınızı, dünyanıza aktarmaya buradan başlayabilirsiniz.

Eğer daha önceden Toca Life’ın uygulamalarını kullandıysanız, bu uygulamalardaki verilerinizi Toca Life World’e senkronize etmeniz (verileriniz ve kayıtlarınızı aktarmanız) mümkündür.

Kendi dünyanızı oluştururken, oyuncunun kullanımına sunulan +100 mekan, +500 karakter ve +500 evcil hayvan seçeneklerinden istediğinizi seçip, satın alabilirsiniz.

Yapmak istediğiniz bu satın alımlar için oyun içerisinde kazandığınız parayı kullanabilirsiniz. Ve yeni şeyler satın almak için daha çok para biriktirebilirsiniz. Toca Boca World APK dikkatinizi çekebilir.

toca world apk

Yapımcıların açıkladıkları son duyurulara dayanarak, oyunun sürekli güncel kalacağını ve yeni eklentilerle kullanıcının yeni aktivite seçeneklerine, yeni mekanlara ve yeni karakterlere ulaşabileceğini söyleyebiliriz.

Ayrıca bu oyunu tecrübe ederken dünyanızı tasarlamak için kullanabileceğiniz birbirinden farklı hediyeler kullanıcının erişimine sunulmuştur. Toca Life World Hediye ile daha çok hediye kazanabilirsiniz.

Oynanış

Toca Life World oyununa giriş yaptığımızda ana ekranda dünyayı görmekteyiz. Dünyanın üzerinde alt kısmına doğru konumlandırılmış yeşil ve mavi renklerinde 2 adet dokunmatik tuş görmekteyiz.

Yeşil tuşa tıkladığımızda, “VOX VADISI” ve “MARUL DIYARI” adı altında, üzerine inşa edebileceğimiz bir harita gözükmektedir. Ekrandaki yeşil yuvarlak içindeki artı işaretlerine bastığınızda ilgili mekana sahip olabilirsiniz.

Örneğin, Film stüdyosunu seçtiğinizde oyun şu bilgilendirmeler karşımıza çıkmaktadır, ₺27,99 ödeme yaparak bu binaya sahip olabilirsiniz.

toca life world apk

Bu bina sizin kullanımınıza 3 adet mekan sunar. Bu mekanların isimleri; Geçitli Kapı, Kapalı Alanda Film Stüdyosu, Terasta Film Seti’dir.

Bu mekanlara sahip olarak, bir film yıldızının hayatını deneyimleyebileceğimizi, stüdyolar içerisinde bulunan dekor ve efektleri kullanabileceğimizin bilgisini verir. Toca World ile birlikte kullanıcıların erişimine açılmıştır.

Harita üzerinde sağ üst köşede bulunan pembe simgeye giriş yaptığımızda, oyun içerisinde kullanabileceğimiz karakterimizi tasarlamamız için bir ekran karşımıza gelmektedir.

Bu ekranda, karakterimizin görüntüsünü tasarlamak için öğeler bulunmaktadır. Karakterimizi küçük bir bebek yada bir yetişkin olarak tasarlamak kullanıcının seçimine sunulmuştur.

Karakteriniz için ten rengi seçimi yapabilirsiniz. Saç modelini ve rengini belirledikten sonra, sakal ekleyebilirsiniz. Karakterin göz, kaş, ağız yapısını seçeneklerden seçebilir, isterseniz yüzüne gamze ekleyebilirsiniz.

Oyun karakterinizi giydirmeniz için bir çok çeşitli kıyafeti bünyesinde bulundurur. Bu kıyafetlerden istediğiniz tarzda olanı seçip karakterinize giydirebilirsiniz. Örneğin, şık bir takım elbise seçebilir yada bir robot kıyafeti seçimi yapabilirsiniz.

Ekranı alt tarafına doğru parmağımızla kaydırdığımızda, satın alıcağımız binanın şeklini, içerisinde bulunan karakterleri ve mekanların iç dizaynını görmekteyiz.
Harita ekranının alt tarafına göz attığımızda erişime sunulmuş olan mobilya ve eşya paketlerini ve birkaç yeni eklenmiş mekanı görmekteyiz.

toca world hile


Örneğin buradan, en çok satan paketlere ulaşabilirsiniz. Toca Life World APK kullanarak bu paketlere sahip olmanız mümkündür.

Ana ekranın sağ üst köşesinde bulunan siyah beyaz simgeye tıkladığımızda bize doğum tarihimiz soruluyor ve ardından, “Design Notes” (Dizayn Notları) hakkında bilgi edebileceğimiz bir yazıyı görmekteyiz.
Bu yazının içinde oyunu oynayabilmemiz için bize yardımcı olacak bilgiler bulunmaktadır. Örneğin, “How To Play?” (Nasıl Oynanır?) isimli kısımdan karakterler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ana ekranda sağ üst köşede turuncu renkli bir yuvarlağın içinde geri dönmeyi gösteren bir ok işareti bulunmaktadır. Bu simgeye tıkladığımızda, dünyamızı sıfırlamamız için izlememiz gereken adımlar bize gösterilir.

Not olarak, tüm eşyaların ve karakterlerin oyunu ilk açtığımız zaman, bulundukları yerlere geri döneceği yazmaktadır. Toca Life World APK Android oyun içerisinde size avantaj tanır.

Ana ekranın solunda bulunan içinde bazı karakterlerin yer aldığı resme tıkladığımızda, oyun içerisinde neler yapabileceğimizi gösteren bilgilendirici kısa süreli videolar bulunmaktadır. 

Son Olarak

“Toca Boca AB” geliştiricisi tarafından kullanıcıların hizmetine sunulmuş bu uygulama çizgi film tarzındaki görüntüsü ve uygulama içindeki detaylarıyla dikkat çekmektedir.

Küçük yaştaki oyunculara daha çok hitap eden ve eğitim uygulamalarının içinde bulunan bu oyun kullanıcının, hayal gücünü çalıştırarak yeni bir dünyayı keşfedip kendi kimliklerini oluşturmalarına olanak tanır.

Toca Life World APK İos ve Android işletim sistemini destekleyen cihazlarda oynanabilir. Toca Life World APK Son Sürüm ile oyunun güncel versiyonuna ulaşabilirsiniz.

toca life world hile apk

Uygulama PEGI 3 sertifikasını desteklemektedir. Bu sertifika, her yaş grubu içindeki oyuncuların, kötü etkilere maruz kalmadan uygulamayı oynamasını destekler.

Toca Life World APK daha önceki Toca Life oyunlarıyla bir bütün haline gelmiştir. Bu oyunda yerinizi alıp, oyun tecrübesini deneyimleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)