Tjk Mobil APK 2.0.3

Icon Tjk Mobil APK 2.0.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

TJK İndir Ve Akılı Cihazından At Yarışı Kuponu Hazırla! Paranı Yatır, İkramiyeni Çek! TJK Mobil İndir APK İle At Yarışlarını Görüntüle, Canlı Sonuçlara Ulaş!

Bilgisi Tjk Mobil

İsim Tjk Mobil
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0+
Son Sürüm 2.0.3
Boyut 38 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Tjk Mobil
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

TJK Mobil Nedir?

Mobil TJK İndir uygulaması, at yarışı heyecanına dilediğiniz yerden katılmanız için geliştirilen bir mobil uygulamadır. “TJK” (Türkiye Jokey Kulübü) tarafından geliştirilmiştir.

Mobil uygulama aracılığı ile oynamak istediğiniz at yarışları için kupon hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız kuponun ücretini yatırmak için para gönderebilir ya da kazandığınız bir ikramiyenin ücretini kendi hesabınıza transfer edebilirsiniz.

TJK İndir Mobil uygulamasını kullanmaya başlamak için tek yapmanız gereken sitemizden uygulamayı indirmek ve ardından üye olarak oturum açmaktır. Artık at yarışlarını takip edebilirsiniz.

Uygulama aracılığı ile günlük bilgilendirmeleri okuyabilir, istatistikleri görüntüleyebilir, sorgulama yapabilir, favori atınızın koşusunu takip edebilirsiniz.

Artık bayiye giderek vakit kaybetme gerek yok! TJK Mobil APK İndir ve Android sistemli cihazından istediğin kuponu kolayca hazırla!

TJK Mobil APK uygulamasını kullanarak istediğiniz kuponu saniyeler içerisinde akıllı cihazınızdan hazırlayabilirsiniz. Şansınızı denemek ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)