Tivimate Premium APK 4.7.0

Icon Tivimate Premium APK 4.7.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

TiviMate Premium APK Uygulaması İle Android Alıcılarında Yayın İzlemenin Tadını Çıkarmak İster Misiniz? TiviMate İPTV Player Uygulamasının Kullanışlı Arayüzü İle Tanışın!

Bilgisi Tivimate Premium

İsim Tivimate Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 4.7.0
Boyut 10.80 Mb
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici Armobsoft FZE
Fiyat Bedava
Google Play Linki ar.tvplayer.tv
Şimdi İndir

TiviMate APK Nedir?

“Armobsoft FZE” isimli geliştirici tarafından piyasaya sürülen mobil uygulaması, kullanıcıların bağımsız bir kaynaktan İPTV kanallarını izlemelerini sağlayan bir yayın oynatıcısıdır.

Büyük ekranlı akıllı cihazlarınızda pratik bir kullanım için geliştirilmiştir. Kullanımı kolay, basit ve modern bir arayüze sahiptir. Birden fazla içeriği aynı anda çalma özelliği ile sunulmaktadır.

TiviMate İPTV Player Premium APK aracılığı ile favori kanallarınızı belirleyebilir, etkileyici sahne ve anların görüntülerini yakalayabilir, kanallarınızı aratarak bulabilirsiniz.

Tivimate Premium APK 2022 uygulaması “Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler” isimli kategoride listelenmektedir. Uygulamayı TiviMate İndir ile akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

TiviMate Premium APK uygulaması içerisinde yayın akışını sağlayan kanal bulunmamaktadır. Mobil uygulaması İPTV kanallarınızı yürütmek üzere geliştirilen bir programdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)