Tinder Gold APK 14.5.0

Icon Tinder Gold APK 14.5.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Tinder Gold Ücretsiz Yapma İle Tüm Özelliklerden Faydalanın! Tinder Premium APK 2022 İle Yeni İnsanlarla Tanışabilir Ve Sosyal Hayatınıza Renk Getirebilirsiniz!

Bilgisi Tinder Gold

İsim Tinder Gold
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 14.5.0
Boyut 169.37 Mb
Kategori Yaşamtarzı
Geliştirici Tinder
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tinder
Şimdi İndir

Tinder Nedir?

Tinder, yeni insanlarla hızlı bir şekilde tanışabileceğiniz bir sosyal platform uygulamasıdır. Uygulamayı kullanmaya başlamadan önce profil oluşturmanız gerekmektedir.

Oluşturduğunuz profil içerisine karakterinizi açıklayan bir metin yazmalı ve fotoğraflar yüklemelisiniz.

Tamamladığınız profilin ardından, uygulama içerisindeki diğer kullanıcılarla eşleşmek için, önünüze gelen kullanıcıları sağa ve sola kaydırarak, beğeni gönderebilirsiniz.

Beğeni gönderdiğiniz kullanıcının da aynı işlemi gerçekleştirirken sizin profilinizi beğenmesi durumunda, eşleşme gerçekleşecektir

Eşleşmenin ardından diğer kullanıcıyla sohbet edebileceğiniz bir ekrana ulaşım açılmaktadır. Bu ekrandan karşınızdaki kişiyi daha çok tanımak için sohbete başlayabilirsiniz.

Tinder kullanım özellikleri “Gold Paketi” ile yükseltilebilmektedir. Tinder Gold APK Son Sürümünü kullanarak istediğiniz sayıda kaydırma yapabilirsiniz.

Diğer kullanıcılara “Super Like” denilen dikkat çekici bir beğeni gönderebilirsiniz. Aynı zamanda sizi beğenen kullanıcıların fotoğraflarını görebilme imkanınız bulunmaktadır.

Tinder Pro APK Türkçe dil desteğine sahiptir. Aradığın partneri bulmak için, Tinder Premium APK İndir ve yeni insanlarla tanışmaya başla!

Tinder Gold APK Pro uygulaması, “Tinder” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Sitemizden Android cihazınıza indirerek, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)