Time Princess APK 2.6.5

Icon Time Princess APK 2.6.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Time Princess APK Reddit Ve Sosyal Platformlarda Oldukça Popüler Bir Hale Geldi! Time Princess APK Download İle Mobil Oyunu Hemen İndirebilirsiniz!

Bilgisi Time Princess

İsim Time Princess
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.6.5
Boyut 72.71 Mb
Kategori Rol Yapma
Geliştirici IGG.COM
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.igg.android.dressuptimeprincess
Şimdi İndir

Time Princess Nedir?

Gizemli bir ev içerisinde gizli bir oda bulan küçük kızın, odadaki büyülü geçidi kullanarak sihirli bir dünyaya geçiş yapmasını ve yaşadığı macerasını konu edinen bir oyunudur.

Time Princess APK oyununun hikayesindeki ana karakter, yoğun geçen bir yılın ardından yazın gelmesini, eğlenmeyi, denize gitmeyi ve tatil yapmayı heyecanla beklemektedir.

Fakat planlar istediği gibi yürümez ve büyük babasının evine ailesi ile birlikte ziyarete gitmek zorunda kalır. Ziyaret esnasında ailesinden tüm yaz aylarını orada geçireceklerini öğrenir ve hayal kırıklığı içerisinde evi gezmeye başlar.

Evde bulunan gizli bir oda içerisinde büyülü bir dünyaya geçiş kapısı bulur ve “Versay” isimli dünyaya giriş yapar. Time Princess APK oyunundaki hikaye, sizin seçimlerinize göre devam etmektedir.

Karakterinizin kıyafetlerini istediğiniz gibi seçebilir, hayvan sahibi olabilir, online oyuncularla eşyalarınızı paylaşabilirsiniz. Time Princess APK + OBB dosyalarını sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Time Princess APK oyunu “IGG.COM” tarafından geliştirilmiştir. Sıra dışı hikayesi ile dikkatleri üzerine toplamıştır. Bu macerada sizde yer almak ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)