TikTok APK 28.8.3

Icon TikTok APK 28.8.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

TikTok APK Fılıgransız ve Reklamsız İndir Ve Sosyal Platformda Profil Popülerliğini Arttır! Tiktok Premium APK Tüm Bölgenin Nedir Öğren! Kendi Videolarını Filtre Kullanarak Oluştur Eğlenceye Katıl!

Bilgisi TikTok

İsim TikTok
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 28.8.3
Boyut 207.26 Mb
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici TikTok Pte. Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ss.android.ugc.trill
Şimdi İndir

TikTok APK Uygulaması Nedir?

TikTok, tüm dünyadaki kullanıcıların herhangi bir sebepten dolayı, unutmak istemediği video içeriklerini diğer kullanıcılarla paylaştığı sosyal bir platformdur.

Uygulamayı kullanmaya, ilgi alanlarınızı seçerek başlayabilirsiniz. Yapacağınız bu seçimler, uygulama içindeki sanal asistanın belirlediğiniz ilgi alanları üzerine size video önermesi için önemlidir. Bu sayede sevdiğiniz tarzdaki içeriklerin benzerlerine kolayca ulaşma imkanınız sağlanmaktadır.

Tiktok Fılıgransız ile milyonlarca videoya ulaşabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ana ekranınıza gelen videoyu izleyip, parmağınızı ekranda basılı tutarak yukarı doğru kaydırmanız, bir sonraki içeriğe geçmeniz için yeterli olacaktır.

Kendi videolarınızı oluşturabilirsiniz ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Videolarınıza çeşitli efektler ekleyerek, daha çok dikkat çekmeniz mümkündür. Tiktok APK Android cihazlarınız için uyumludur.

Tiktok sosyal bir platformdur. Bu platformda izlediğiniz videoları ekranın sağında bulunan simgelerle beğenebilirsiniz. Tik Tok Premium APK kullanarak beğeni sayınızı arttırabilirsiniz.

Bu platformda dünyanın her yerinden kullanıcılar bulunmaktadır. İlginizi çeken kullanıcıları takip edebilirsiniz. Tiktok Takipçi APK kullanarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

TikTok Pte. Ltd.’nin geliştiricisi olduğu bu uygulamayı, Tiktok Pro APK Filigransız ve Reklamsız ile birlikte kullanmak mümkündür.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)