They Are Coming Zombie Defense APK 1.19

Icon They Are Coming Zombie Defense APK 1.19
★★★★★ ★★★★★
Rapor

They Are Coming Zombie Defense APK Oyunu İle Birlikte Heyecanlı Maceraya Katıl! They Are Coming Zombie Defense Money İle Sınırsız Paraya Sahip Ol!

Bilgisi They Are Coming Zombie Defense

İsim They Are Coming Zombie Defense
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 1.19
Boyut 53.26 Mb
Kategori Atari
Geliştirici OnHit Developments
Fiyat Bedava
Google Play Linki dev.onhit.theyarecoming
Şimdi İndir

They Are Coming Zombie Shooting & Defense APK Nedir?

Durmadan üzerinize gelen çılgın zombileri birçok farklı silah ve ekipman kullanarak öldürebileceğiniz, 2 boyutlu bir savunma ve savaş oyunudur. Oyun içerisinde zombi saldırısına uğrayarak ölürseniz, en baştan tekrar başlamanız gerekmektedir.

They Are Coming Zombie Shooting And Defense oyunu içerisinde iyi bir strateji belirleyerek ilerlemeniz gerekmektedir. Üzerinize gelen zombiler, oyunda ilerledikçe daha da güçlü bir hale gelmektedir.

Bulunduğunuz bölgeyi savunmak için tuzak kurabilir, ateşli silahları kullanarak zombilere saldırı yapabilir, farklı modlar üzerinde mobil oyunu oynayabilirsiniz.

They Are Coming Zombie Shooting & Defense Pc için geliştirildikten sonra, Android ve iOS cihazlar için optimize edilmiştir. özellikleri ile birlikte sunulan oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

They Are Coming Zombie Defense APK oyunu, “OnHit Developments” tarafından geliştirilmiştir. Oyun içerisinde şiddet öğelerinin yoğun bir şekilde bulunması sebebiyle, 13 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)