TheoTown APK 1.11.31a

Icon TheoTown APK 1.11.31a
★★★★★ ★★★★★
Rapor

TheoTown APK Nasıl Oynanır Yazımız İçerisinden Okuyabilirsiniz! TheoTown Plugin APK Özellikleri İle Birlikte, Mobil Oyunda Kaynak Kullanabilirsiniz!

Bilgisi TheoTown

İsim TheoTown
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.11.31a
Boyut 85.19 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici blueflower
Fiyat Bedava
Google Play Linki info.flowersoft.theotown.theotown
Şimdi İndir

TheoTown APK Nedir?

İnşaat yapma ve geliştirme oyunlarından hoşlanıyorsanız, TheoTown APK oyunu ile kendi şehrinizi kurmaya, yeni yapılar inşa etmeye ve inşa ettiğiniz yapıları geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Mobil oyunu içerisinde köprü kurabilir, konut inşa edebilir, ticari faaliyetleri geliştirmek için endüstriyel yapı oluşturabilirsiniz. Ticaret için binalar kurabilir ve ekonomik gelirinizi artırabilirsiniz.

TheoTown Diamond Code özellikleri ile birlikte kaynağa sahip olabilir, okul ve sosyal tesisler kurabilirsiniz. Yeşil alanlar oluşturabilir, park inşa edebilir ve şehrinizi genişletebilirsiniz.

Karayolu ulaşımı için asfalt yollar inşa edebilir, rüzgar gülleri kurarak enerji üretebilirsiniz. Futbol sahası oluşturabilir, gemilerin yük bırakması ve yük alması için liman kurabilirsiniz. TheoTown İndir ile oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

TheoTown APK oyunu, “blueflower” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. İnşa yaparak kendi şehrinizi kurup geliştirebileceğiniz bir gündelik oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)