Theme Park Simulator APK 2.7.9

Icon Theme Park Simulator APK 2.7.9
★★★★★ ★★★★★
Rapor

İnverter Theme Park Simulator APK İle Lunaparktaki Heyecanlı Oyuncaklara Binebilirsiniz! İnverter Theme Park Simulator APK Download İle Mobil Oyunu Ücretsiz İndir!

Bilgisi Theme Park Simulator

İsim Theme Park Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.7.9
Boyut 36M
Kategori Simülasyon
Geliştirici BestRideSimulators
Fiyat $0.99
Google Play Linki com.bestridesimulators.theme.park.simulator.game
Şimdi İndir

Theme Park Simulator Games Nedir?

 Fuar alanlarında kurulan Lunaparklar içerisinde vakit geçirmekten hoşlanıyor musunuz? Sanal bir Lunapark içerisine katılarak heyecanlı oyuncaklara binmek ister misiniz?
Theme Park Simulator Ps4 ve bilgisayar için yayınlandıktan sonra, mobil cihazlar için optimize edildi. Android ve iOS sistemli cihazlarınızdan oyununu oynayabilirsiniz.

Oyun içerisinde dünyaca ünlü Space Mountain, Splash Mountain, Kingda Ka gibi farklı büyüklüklerdeki Lunapark’lara gidebilirsiniz. Oyun alanları içerisinde bulunan roller coaster, hız treni ve kamikaze gibi birçok cihaza binebilirsiniz.

Theme Park Simulator APK oyunu ile Lunapark içerisinde bulunan heyecanlı mini oyunlara katılabilirsiniz. Download Theme Park Simulator APK ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.Theme Park Simulator APK oyunu, “BestRideSimulators” isimli geliştirici tarafından “PEGI 3” sertifikası ile geliştirilmiştir. “Simülasyon Oyunları” isimli kategoride yer almaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)