The Wolf APK 3.3.0

Icon The Wolf APK 3.3.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

The Wolf APK İndir Ve Mobil Cihazından Kurt Olarak Oynamaya Başla! Oyun Hakkında Bilgi Sahibi Ol! The Wolf Kullan! Arkadaşlarınla Birlikte Oyuna Katıl!

Bilgisi The Wolf

İsim The Wolf
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 3.3.0
Boyut 195.57 Mb
Kategori Rol Yapma
Geliştirici Swift Apps LTD
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.swiftappskom.thewolfrpg
Şimdi İndir

The Wolf Nedir? 

Akıllı cihazınızda kurt olarak oynayabileceğiniz, vahşi bir dünyada kurtların yaşantısını yakından tecrübe edebileceğiniz bir rol oyunudur.

“Swift Apps LTD” isimli video oyun geliştiricisi tarafından iOS ve Android cihazlarda oynanmak üzere tasarlanmıştır. 10 yaş ve üzeri yaş grubundaki oyunculara sunulmuştur.

The Wolf APK 2022 oyununda, vahşi doğa içerisinde gerçek bir kurt hayatı yaşayarak, yönlendirdiğiniz kurt karakterini geliştirmeniz gerekmektedir.

Gerekli deneyime ve güce eriştikten sonra, “Alfa Kurt” olarak sürünüze liderlik yapabilirsiniz. The Wolf Para kullanabilirsiniz. Karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Tavşan, koyun, kuzu gibi hayvanları avlayarak beslenebilirsiniz. Boğa gibi güçlü hayvanları avlayabilmek için arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz.

Diğer oyuncular ile savaşabileceğiniz PvP modunu oynayarak rakip oyuncularla mücadele edebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla işbirliği içine girerek sürünüzü güçlendirebilir ve ormandaki diğer sürüler ile rekabete girebilirsiniz. The Wolf APK Latest Version ile oyunun güncel versiyonunu sitemizden cihazınıza indirebilirsiniz.

Çevrimiçi olarak diğer oyuncularla vahşi bir ormanda oynayabileceğiniz The Wolf APK oyununda, gerçekçi doğa tasarımı ve 3 boyutlu grafikler, etkileyici bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)