The Walking Dead Survivors APK 4.7.2

Icon The Walking Dead Survivors APK 4.7.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

The Walking Dead Survivors Hediye Kodu İle Birlikte Tüm Özelliklerin Açabilirsiniz! The Walking Dead Survivors Elmas Para Kullanarak Avantaj Kazanın!

Bilgisi The Walking Dead Survivors

İsim The Walking Dead Survivors
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 4.7.2
Boyut 59.10 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici Galaxy Play Technology Limited
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.elex.twdsaw.gp
Şimdi İndir

The Walking Dead Survivors APK Nedir?

Skybound tarafından yazılan çizgi roman serisi, mobil oyun geliştirilmiştir. Farklı oyun modlarını içerisinde bulundurmaktadır ve oyundaki temel amaç, zombilere karşı hayatta kalmaya çalışmaktır.

The Walking Dead Survival APK oyunu resmi bir oyundur ve içerisinde Negan, Rick, Glenn ve Michonne karakterleri bulunmaktadır. Walker ordularına karşı verilen savaşa katılmak ve mücadele etmek ister misiniz?

Savunma modu içerisinde kule ve duvar inşa edebilir, sosyal içerisinde klan kurabilir veya diğer klanlara katılabilirsiniz. The Walking Dead Survivors Hediye Kodu 2022 ile birlikte oyunda hızla ilerleyebilirsiniz.

Strateji modu içerisinde barınağınızı inşa edebilir, saldırı ve savunma yerleşim planını geliştirebilirsiniz. Kaynak toplayabilir, çiftlik kurabilirsiniz. The Walking Dead Survivors Download ile mobil oyunu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

The Walking Dead Survivors APK oyunu, “Galaxy Play Technology Limited” tarafından geliştirilmiştir. 17 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)