The Sims™ Mobile APK 42.0.0.150003

Icon The Sims™ Mobile APK 42.0.0.150003
★★★★★ ★★★★★
Rapor

The Sims Mobile APK Para Nasıl Yapılır Kullanarak, İstediğiniz Her Şeyi Satın Alın! The Sims Mobile APK Oyununu, Akıllı Cihazınızdan Oynamaya Başlayabilirsiniz.

Bilgisi The Sims™ Mobile

İsim The Sims™ Mobile
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 42.0.0.150003
Boyut 141.94 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ea.gp.simsmobile
Şimdi İndir

The Sims Mobile APK Nedir?

Oyun içerisinde SIM denilen karakterler kullanılmaktadır. SIM’lerinizin hayatını her anlamda yönlendirebileceğiniz, kişilik özellikleri seçebileceğiniz, bir sanal dünya oyunudur.

“ELECTRONIC ARTS” isimli video oyun geliştiricisi tarafından mobil cihazlar için tasarlanmıştır. 13 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur.

Android ve iOS sistemli cihazlarda çalışan The Sims Mobile APK 2022 oyunu içerisinde, SIM’lerinizin görünümünü detaylı bir şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Diğer oyuncular ile iletişim kurabilirsiniz.

Kendi evinizi zevkinize göre dekore edebilirsiniz, mobilyalar ve ev aletlerini kullanarak, dizayn edebilirsiniz. The Sims Mobile APK Son Sürüm ile, oyunun güncel versiyonunu oynayabilirsiniz.

Sosyalleşme için parti gibi etkinliklere katılabilir, oyun içerisinde aşık olabilir ve evlenebilirsiniz. The Sims Mobile APK İndir ile oyunu, sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Sanal bir dünyada sosyal bir yaşantıyı, dilediğiniz tarzdaki bir karakter ile tecrübe etmek isterseniz, The Sims Mobile APK evlenme oyunu ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)