The Sims FreePlay APK 5.75.1

Icon The Sims FreePlay APK 5.75.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

The Sims Freeplay İle Avantajları Kullanmaya Başla! The Sims Freeplay APK Oyununda Hayal Gücünü Kullan, Karakterini Kişiselleştir, Evini Dizayn Et

Bilgisi The Sims FreePlay

İsim The Sims FreePlay
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 5.75.1
Boyut 68.06 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ea.games.simsfreeplay_row
Şimdi İndir

The Sims Freeplay Nedir?

Sanal bir dünya içerisinde kendi hayatınızı oluşturabileceğiniz bir oyundur. Kasabanızı oluşturabilir, evlerinizi tasarlayabilir, karakterleri kişiselleştirebilir ve detaylı olarak düzenlemeler yapabilirsiniz.

Oyun, “ELECTRONIC ARTS”isimli video oyun geliştiricisi tarafından 13 yaş ve üzeri yaş grubundaki kullanıcılara sunulmuştur.

Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için özel olarak geliştirilmiştir. “Simülasyon Oyunları” kategorisinde yer almaktadır. The Sims Freeplay APK İndir ile, oyunu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Oyun içerisindeki karakterleri kostümler ile giydirebilirsiniz. Kasabanızı dizayn edebilir, evlerinizin içini detaylı olarak tasarlayabilirsiniz.

Evlerinizin bahçesine yüzme havuzları ekleyebilir, üst kat inşa edebilirsiniz. The Sims Freeplay APK Son Sürüm ile güncel özellikleri kullanabilirsiniz.

The Sims Freeplay APK 2022 oyunu içerisinde ilerledikçe, kasabanıza yeni dükkanlar açabilirsiniz. Alışveriş merkezi kurabilir, araba galerisi ve evcil hayvan mağazası gibi merkezler ekleyerek, eksiksiz bir dünya oluşturabilirsiniz.

Kendi ailenizi kurabilir ve evlenebilirsiniz. Evcil hayvan sahibi olabilirsiniz. Bu dünya tamamen size ait! The Sims Freeplay APK VIP oyunu içerisinde, istediğiniz hayatı yaşayabilirsiniz!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)