The Sims 4 APK v1.2

Icon The Sims 4 APK v1.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

The Sims 4 Indir APK İle Kariyer Ve Karakter Oluşturma Deneyimini Yaşa! The Sims 4 Steam Platformundaki Son Sürümü Sitemizden Ücretsiz Bir Şekilde İndirebilirsiniz!

Bilgisi The Sims 4

İsim The Sims 4
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm v1.2
Boyut 62 MB
Kategori Macera
Geliştirici Game3box
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

The Sims 4 Origin Nedir?

The Sims 4, karakter tasarlamayı ve oluşturulan karakterlere verilen görevlerle, onların hayatlarını yönlendirmeyi konu edinen bir oyunudur. The Sims 4 Türkçe Yama desteğiyle eğlencenin tadını kendi dilinizde çıkarmak ister misiniz?

Oyundaki yüzlerce ten ve göz rengi, saç stili, vücut ve yüz şekli gibi seçeneklerle sayısız kombinasyon oluşturabilir, hayalinizdeki karakteri  yaratabilirsiniz. Dahası, Sims 4 Custom Content ile diğer oyuncuların oluşturduğu tasarımlara ulaşabilir ve yeni özellikler ekleyebilirsiniz.

“Game3box” tarafından geliştirilen oyun, kullanıcılarını yalnızca insan karakterlerle sınırlamıyor. The Sims 4 Vampires özelliği gibi oyunun içerisinde vampir, deniz kızı ve hatta uzaylılar dahi var! Özellikleri karakterinizi oluştururken ya da sonradan edinebilirsiniz.

Vampirler dışında kısıtlı bir yaşama sahip karakterinize bir kariyer oluşturabilirsiniz. Üniversite başvurusuyla eğitimli bir şekilde iş hayatına atılabilir veya The Sims 4 Skill ile kolayca karakterinize özellikler atayabilirsiniz.

Oyun, yaşadığımız dünyanın sınırları hayal gücüne dar gelen ve çok daha fazlasını isteyen oyuncular için tasarlanmıştır. The Sims 4 APK mobil oyununa sitemizden ücretsiz şekilde ulaşabilirsiniz!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)