The Sims 3 APK 1.5.21

Icon The Sims 3 APK 1.5.21
★★★★★ ★★★★★
Rapor

The Sims 3 APK PC Oyunu Mobil Cihazlar İçin Özellikleriyle Kullanıma Sunuldu! The Sims 3 APK Ücretsiz İndir Ve Sanal Dünyanı İstediğin Gibi Oluşturmaya Başla!

Bilgisi The Sims 3

İsim The Sims 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.5.21
Boyut 941 KB
Kategori Simülasyon
Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

The Sims 3 Ambitions APK Nedir?

Akıllı cihazlar için optimize edilen Sims 3 oyunu içerisinde, sanal bir dünya kurabilir ve bu dünya içerisinde kendi karakterinizle yaşamaya başlayabilirsiniz.

Sim ismi verilen karakterleri oyuna ekleyebilir onların görünümlerini değiştirebilir, mesleklerini seçebilir ve kendi tercihlerinize göre oluşturduğunuz bir dünya içerisinde başrol oyuncusu olarak rol alabilirsiniz.

The Sims 3 APK Türkçe Yama özelliğini kullanarak oyun içerisinde Türkçe dilini etkinleştirebilirsiniz. Böylece daha keyifli bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz. The Sims 3 APK Free Download Full Version bağlantısı ile oyuna katılabilirsiniz.

The Sims 3 APK + Obb Offline Download ile mobil oyununu sitemizden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. The Sims 3 APK ile oyun içerisinde para kullanmaya başlayabilirsiniz.

The Sims 3 APK oyunu, “Electronic Arts” isimli oyun geliştiricisi tarafından yayınlanmıştır. özellikleri ile birlikte tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)