The Sims 2 APK v1.0

Icon The Sims 2 APK v1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

The Sims 2 Ultimate Collection Oyununu Özellikleri İle Birlikte Ücretsiz İndirin! The Sims 2 Downloads İle Mobil Oyuna Hemen Sizde Katılabilirsiniz!

Bilgisi The Sims 2

İsim The Sims 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm v1.0
Boyut 62 MB
Kategori Macera
Geliştirici Game3box
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

The Sims 2 APK Nedir?

Kendi karakterinizi oluşturarak sanal bir dünya içerisinde görevlerinizi tamamlamak, diğer oyuncularla etkileşime geçmek ve seçimlerinizle hayat hikayenizi yönlendirmek ister misiniz?

Üstelik The Sims 2 Origin içerisinde hayvan sahibi olabilirsiniz. Mesleğinizi seçebilir, aile kurabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede düzenlenen sosyal aktivitelere katılabilir ve arkadaş edinebilirsiniz.

The Sims 2 içerisinde paraya sahip olabilir oyun içerisinde istediğiniz geliştirmeleri kolayca yapabilirsiniz. Evinizi istediğiniz gibi dizayn edebilir ve daha büyük bir eve taşınabilirsiniz.

The Sims 2 CC oyunu ile dilerseniz evinize havuz yaptırabilir, mobilyalarınızı değiştirebilir ve duvar rengini seçebilirsiniz. Tam anlamıyla geliştirilmiş bir simülasyon deneyimini eğlenceli bir şekilde tecrübe edebilirsiniz.

The Sims 2 Steam gibi platformlarda popüler bir hale gelen oyundur. The Sims 2 Türkçe Yama ile birlikte oyununu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

The Sims 2 Pets oyunu, “Game3box” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Günlük olarak oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)