The Room APK 1.08

Icon The Room APK 1.08
★★★★★ ★★★★★
Rapor

The Room 3 APK İle Sırları Ortaya Çıkarabilecek Misiniz? The Room 2 APK Oyununda Evden Kaçmayı Başarabilecek Misiniz? Bulmaca Dolu Bir Oyun Tecrübesine Hazır Mısın?

Bilgisi The Room

İsim The Room
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 1.08
Boyut 236 MB
Kategori Bilmece
Geliştirici Fireproof Games
Fiyat $0.99
Google Play Linki com.FireproofStudios.TheRoom
Şimdi İndir

The Room Nedir?

Eski bir bina içerisindeki sır ve korku dolu odalarda, bulmaca çözerek ilerleyebileceğiniz bir korku oyunu serisidir. Ses efektleri, tasarım ve dizayn olarak keyifli bir oyun tecrübesini kullanıcılara sunmaktadır.

“Fireproof Games” tarafından geliştirilen The Room APK oyun serisi, ses efektleri, heyecanlı ve gizemli yapısı ile oyuncuların sevgisini kazanmıştır.

The Room APK Full oyunu içerisinde bulmaca öğeleri oldukça fazladır. Bulmacaları çözebilmeniz için oda içerisindeki eşyaları olabildiğince dikkatli gözlemlemeli, araştırmalı ve kullanmalısınız.

The Room 4 APK oyununda dikkatinizi detaylara olabildiğince yönlendirmeniz gerekmektedir. Android ve iOS cihazlar için sunulan oyunu, The Room APK İndir ile sitemizden indirebilirsiniz.

The Room APK oyununda sırlı alanlar, gizemli eşyalar ve heyecanlı bulmacalar bulunmaktadır. Bulmaca yeteneğinize ve pratik zekanıza güveniyorsanız, keyifli bir oyun deneyimine hemen katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)