The Game of Life 2 APK 0.4.14

Icon The Game of Life 2 APK 0.4.14
★★★★★ ★★★★★
Rapor

The Game Of Life 2 İndir Ve Seçimlerini Yaparak Oyunun Gidişatını Belirle! The Game Of Life 2 Steam Popülaritesinin Ardından Mobil Cihazlar İçin Optimize Edildi!

Bilgisi The Game of Life 2

İsim The Game of Life 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 0.4.14
Boyut 802.65 Mb
Kategori Tahtası
Geliştirici Marmalade Game Studio
Fiyat $3.99
Google Play Linki com.marmalade.gol2
Şimdi İndir

The Game Of Life 2 APK Nedir?

Tamamen kendi seçimlerinizi yaparak hayat hikayenizi oluşturabileceğiniz bir mobil oyun içerisinde rol almak ister misiniz? The Game Of Life 2 Gameplay oyunu çok daha fazlasını size sunuyor!

The Game Of Life 2 Board Game oyunu içerisinde öğrenim hayatınızı tamamlayarak mesleğinizi seçebilir, aşık olabilir, evlenebilir, ev satın alabilir, evinizi dizayn ederek tasarlayabilir, çocuk sahibi olabilir ve detaylı bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

1000 farklı hayatı deneyimleyebileceğiniz mobil oyununda seçimlerinizle geleceğinizi yönlendirebilirsiniz. The Game Of Life 2 Complete Collection oyununu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi, 4 kişiye kadar da arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Diğer oyuncularla Life The Game Oyun Skor tabelasında yüksek puan elde etmek için kullanabilirsiniz. The Game Of Life 2 - More Choices More Freedom ile ekstra özelliklerini açabilirsiniz.

The Game Of Life 2 APK oyunu, “Marmalade Game Studio” tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Online olarak oynayabileceğiniz keyifli bir yapıya sahiptir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)