The Archers 2 APK 1.7.1.2.0

Icon The Archers 2 APK 1.7.1.2.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

The Archers 2 APK İndir, Oyunu Bir Şekilde Oyna! The Archers 2 APK Kullanarak Rakiplerine Şans Tanıma! Oyun İçerisinde Avantajlı Pozisyona Geç!

Bilgisi The Archers 2

İsim The Archers 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.7.1.2.0
Boyut 84.33 Mb
Kategori Atari
Geliştirici BYV
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.byv.TheArchers2
Şimdi İndir

The Archers 2 Nedir?

Çöp adamlarla nişancılık ve okçuluk yapabileceğiniz bir oyundur. “BYV” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. “Arcade” oyun tarzına sahiptir.

İçerisinde farklı silahlardan oluşan bir cephaneliğiniz bulunmaktadır. Mızrakları, yayları, büyüleri, okları hatta shurikens (ninja yıldızlarını) kullanabilirsiniz.

Tüm silahları kullanma tecrübesi kazandıktan sonra favori silahınızı seçip, rakiplerinize saldırabilirsiniz. The Archers 2 APK Elmas kullanabilirsiniz.

Hedeflerinizi vurdukça para kazanabilir, karakterinizi güçlü büyülerle ve zırhlarla güçlendirebilirsiniz. Daha güçlü bir şekilde yeni savaşlara girebilirsiniz. The Archers 2 Para kullanabilirsiniz.

Yeni bölgeleri keşfe çıkabilir ve farklı düşmanlarınızla yüzleşebilirsiniz. Düşmanlarınızın zayıf yönlerini tespit etmeniz size avantaj sağlayacaktır.

The Archers 2 APK İndir ve hemen oynamaya başla!

The Archers 2 APK oyununu gündelik olarak oynayabilir, oyun becerilerinizi ve nişancılık kabiliyetinizi sergileyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)