The Ants Underground Kingdom APK 3.30.1

Icon The Ants Underground Kingdom APK 3.30.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

The Ants Underground Kingdom APK Türkçe Yama Kullanmak İster Misiniz? The Ants Underground Kingdom APK Oyunu İçerisinde Online Bir Mücadele Sizleri Bekliyor!

Bilgisi The Ants Underground Kingdom

İsim The Ants Underground Kingdom
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 3.30.1
Boyut 127.03 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici StarUnion
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.star.union.planetant
Şimdi İndir

The Ants Underground Kingdom APK Nedir?

3 boyutlu grafikler eşliğinde olağanüstü grafikler ile dizayn edilen online bir karınca simülasyonu oyunudur. Vahşi doğa içerisinde karınca olarak rol almak ister misiniz?

The Ants Underground Kingdom Codes ile kullanabilir, kendi yuvanızı inşa edebilir, koloninizi dış tehditlere karşı koruyabilir ve oyunu içerisinde stratejik yeteneklerinizi sergileyerek liderlik yapabilirsiniz.

The Ants Underground Kingdom Hediye Kodu kullanarak avantajlı paketlere ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Karınca sayısını artırabilir, güçlü savunma ve saldırı birliklerini yönetebilirsiniz.

Rakiplerinize karşı arkadaşlarınızla birlikte mücadele edebilir, online oyuncularla ittifak kurabilirsiniz. Özel yeteneklere sahip karıncaları yumurtadan çıkarabilir, diğer kullanıcıların bölgelerini işgal ederek kaynak toplayabilirsiniz.

The Ants Underground Kingdom APK Money And Gems ile birlikte sınırsız kaynağa sahip olabilirsiniz. Mobil oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

The Ants Underground Kingdom APK oyunu, “StarUnion” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara, “PEGI 7” sertifikası ile birlikte sunulmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)