The Amazing Spider Man 2 APK 1.2.8d

Icon The Amazing Spider Man 2 APK 1.2.8d
★★★★★ ★★★★★
Rapor

The Amazing Spider-Man 2 APK İndir Ve Mobil Cihazından Oynamaya Başla! The Amazing Spider-Man 2 İndir APK İle Açık Dünyada Maceraya Atıl, Suçluları Yakala!

Bilgisi The Amazing Spider Man 2

İsim The Amazing Spider Man 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.2.8d
Boyut 31 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

The Amazing Spider Man 2 Nedir?

İnanılmaz Örümcek Adam 2 isimli filmin mobil oyun versiyonudur. Örümcek yeteneklerine sahip olan karakteri kullanarak düşmanlarla savaşabilir, suçluları yakalayabilir, kötülüğe engel olabilirsiniz.

The Amazing Spider-Man 2 APK Cepde (mobil cihazlarda) oynanmak üzere, “Gameloft SE” isimli video oyun geliştiricisi tarafından yayınlanmıştır. Android ve iOS sistemli cihazlarda çalışmaktadır.

The Amazing Spider Man 2 APK olarak oynanabilmektedir. 3 boyutlu ve açık dünya olarak tasarlanan oyun “New York” şehrinde geçmektedir.

Örümcek Adam’ın yetenekleri ile düz duvara tırmanabilir, ağ fırlatabilir, binaların arasında ağlar yardımıyla hızla ilerleyebilirsiniz.

Düşmanlarınızla dövüşürken akıcı kombolar yapabilirsiniz. Yüksek grafik kalitesi ve seslendirmeler ile keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

The Amazing Spider Man 2 APK Obb dosyası ile birlikte sitemizde bulunmaktadır. Akıllı cihazınıza indirip, hemen oyuna başlayabilirsiniz.

The Amazing Spider Man 2 APK oyunu içerisinde bulunan cinematik geçişlerle birlikte, dolu dolu bir aksiyon deneyimi yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)