Terraria APK 1.4.4.9

Icon Terraria APK 1.4.4.9
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Terraria APK Tanrı Modu, Öğe İndir Ve Mobil Cihazından Açık Dünya İçerisinde Heyecanlı Bir Maceraya Başla! Terraria APK Download İle Sandbox Oyununu Arkadaşlarınla Oynamaya Başla!

Bilgisi Terraria

İsim Terraria
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.4.4.9
Boyut 131.50 Mb
Kategori Macera
Geliştirici 505 Games Srl
Fiyat $4.99
Google Play Linki com.and.games505.TerrariaPaid
Şimdi İndir

Terraria Nedir?

Kullanıcıların açık dünya üzerinde heyecanlı bir maceraya katılabileceği bir Sandbox oyunudur. Sandbox oyunları, oyuncuların oyun senaryosuna çok az bağımlı kalarak özgürce hareket edebilmelerine olanak tanımaktadır.

Terraria APK PC ve konsol cihazlarında oyunun ilgi toplaması üzerine, “505 Games Srl” isimli geliştirici tarafından mobil cihazlar için geliştirilmiştir.

Terraria APK 2021 oyununu mobil cihazınızdan tam performanslı oynayabilmeniz için, cihazınızın minimum 2 GB RAM’e sahip olması gerekmektedir.

Wifi bağlantısını kullanarak veya çevrimiçi olarak 7 oyuncuya kadar oynayabileceğiniz oyun, kaliteli grafikler ile kullanıcılara sunulmuştur. +400 farklı düşmanla karşılaşabileceğiniz oyun içerisinde, her an aksiyon yaşayabilirsiniz.

Terraria APK Full oyunu içerisinde ilerledikçe karakterinize yeni malzemeler ekleyebilir, yeni özellikleri kullanıma açabilir, saldırı gücünüzü ve sağlık puanınızı arttırabilirsiniz. Daha güçlü karakteriniz ile keyifli bir deneyim tecrübe edebilirsiniz.

Terraria APK İle arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz macera dolu bir oyuna katılmak için oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)