TerraGenesis APK 6.35

Icon TerraGenesis APK 6.35
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Terragenesis APK İle Uzay Yolculuğuna Çıkmaya Hazır Mısınız? Terragenesis APK İle Yeni Gezegenleri Keşfe Çıkabilir, Yeni Bir Yaşam Yeri Kurabilirsiniz!

Bilgisi TerraGenesis

İsim TerraGenesis
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 6.35
Boyut 182.76 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Tilting Point
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.alexanderwinn.TerraGenesis
Şimdi İndir

Terragenesis Nedir?

Uzay boşluğu içerisinde bulunan gezegenleri insanlığın hayat sürebileceği bir yer haline getirmek amacıyla oynanan bir simülasyon oyunudur. “Tilting Point” isimli oyun geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir.

Uzay boşluğunun inanılmaz sonsuzluğunda farklı yaşam formları ile karşılaşabilirsiniz. Uzaylı yaşam bölgelerini koloni haline getirebilir ve insanlık adına hayat vadeden bir alan inşa edebilirsiniz.

Terragenesis Premium APK oyununda uydulara yolculuk yapabilir, Ay üzerinde insanlığın geleceği için araştırma yapabilirsiniz. +25 adet yosun organizmasına, +60 farklı gen ekleyerek yaşamın sırlı yolculuğuna katılabilirsiniz.

Bulduğunuz gezegenler sıcak ise ısıdan faydalanarak enerji üretebilir, soğuk ise buz kütlelerini eriterek okyanus oluşturabilirsiniz. Yeni dünyalar oluşturmak amacıyla da oyunu oynayabilirsiniz.

Terragenesis APK All Planets ile tüm gezegenler açık bir şekilde oyunu sitemizden indirebilirsiniz. Terragenesis APK Son Sürüm ile oyunun güncel yeniliklerini keşfedebilirsiniz.

Terragenesis APK Menu oyunu NASA’dan esinlenerek tasarlanan bir mobil oyundur. Yıldızlar, gezegenler, uzay ve yeni dünyalar ile birlikte eğlenceli bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)