Tentacle Locker APK 1.0

Icon Tentacle Locker APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Tentacle Locker APK PC'de Yayınlanmasının Ardından, Mobil Cihaz Kullanıcıları İçin Sunulmuştur! Tentacle Locker APK Download Android İle Oyunu Hemen İndir!

Bilgisi Tentacle Locker

İsim Tentacle Locker
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 1.0
Boyut 15 MB
Kategori Kitaplar ve Referans
Geliştirici LedGlove LTD
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Tentacle Locker Nedir?

Yetişkin kullanıcılar için sunulan bir mobil oyundur. Oyun içerisindeki temel amaç, okul içerisinde soyunma dolaplarının önünden geçen kızları yakalamaktır.

Oyun yetişkin içerikleri içermesi sebebi ile küçük yaştaki kullanıcılar için tavsiye edilmemektedir. Soyunma dolabı önünden geçen kızları dokunaçlar ile yakalayarak çeşitli görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir.

Oyun içerisinde yakaladığınız kızlara kapalı bir soyunma dolabı içerisinde etek ve çeşitli eşyaları giydirmeye çalışmalısınız. Süre ve sayı gibi detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Tentacle Locker APK For Android Latest Version ile oyunun güncel versiyonunu oynayabilirsiniz. Güncel versiyonu, Tentacle Locker Mobile APK Download ile sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Tentacle Locker APK oyunu ile birlikte akıllı cihazınızdan eğlenceli bir oyun deneyimine katılabilirsiniz. Oyunun hikayesi içerisinde rol alabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)