Temple Run 2 APK 1.103.1

Icon Temple Run 2 APK 1.103.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Temple Run 2 APK İndir Ve Yeni Karakterleri Kullanmaya Başla! Yeni Grafiklerin Tadını Çıkart! Temple Run 2 APK Oyununda Zorlu Engelleri Geçmeye Hazır Mısınız?

Bilgisi Temple Run 2

İsim Temple Run 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.103.1
Boyut 129.45 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Imangi Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.imangi.templerun2
Şimdi İndir

Temple Run 2 Nedir?

“Imangi Studios” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara yayınlanan “Temple Run” isimli oyunun ikincisidir. Oldukça büyük ve boynuzları olan bir maymun oyuncuyu kovalamaktadır.

Oyundaki temel amaç, hızlı karar vererek bir yere çarpmadan koşuyu devam ettirmektir. Oyun içerisinde karakteriniz otomatik olarak koşmaktadır. Koşu esnasında ödülleri toplamak için sağa sola hareket edebilirsiniz. Koşu yolunuz bitince dönüş yapmanız gerekmektedir.

Temple Run 2 İndir APK oyununda, önünüze çıkan engellerin altından veya üstünden geçebilirsiniz. Oyun oldukça hızlı bir tempoya sahiptir. Karar vermekte geç kaldığınız bir anda, oyunu kaybedebilirsiniz.

Temple Run 2 APK ile serinin ilk oyunu ile arasındaki en dikkat çekici fark, oyun grafiklerinin yenilenmiş olmasıdır. Ayrıca oyuna yeni engeller eklenmiştir.

Oyunda farklı karakterler arasında seçim yapabilirsiniz. Her karakterin kendisine özgü yeteneklerini kullanabilirsiniz. Temple Run 2 APK Free Download ile oyunu Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Temple Run 2 APK oyununda dikkatinizi olabildiğince oyun üzerine toplamanız gerekmektedir. Hızlı kararlar vererek heyecanlı bir koşu oyununda kendinizi denemek ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)