Telegram APK 10.2.9

Icon Telegram APK 10.2.9
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Telegram APK İndir Ve Akıllı Cihazından Arkadaşlarınla Sohbet Etmeye Başla! Dosya Transferi Yap! Telegram Pro APK Kanalları İle Birlikte Uygulamayı Kullan!

Bilgisi Telegram

İsim Telegram
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 10.2.9
Boyut 127.99 Mb
Kategori İletişim
Geliştirici Telegram FZ-LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki org.telegram.messenger
Şimdi İndir

Telegram Nedir?

Basit ve sade bir temel üzerine kurulmuş olan sosyal iletişim uygulamasıdır. “Telegram FZ-LLC” isimli uygulama geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir.

Dünya üzerinde 500 milyondan fazla kullanıcısı olan uygulama, en çok indirilen uygulamalar listesinde ilk 10’da bulunmaktadır.

Telegram Son Sürüm APK uygulamasını yüklediğiniz tüm cihazlarınızda senkronize olarak kullanmanız mümkündür. Örneğin, telefondan yazmaya başladığınız bir mesajı, tabletinizden tamamlayarak istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.

Transfer etmek istediğiniz dosyalarınızı herhangi bir sınırlama olmaksızın karşı tarafa gönderebilirsiniz. Konuşma geçmişiniz cihazınızda yer kaplamamaktadır, telegram bulutunda yedeklenmektedir.

Telegram APK 2022 geliştiricileri çok özel güvenlik sistemlerine sahip olduklarını ve tüm içerikleri şifreleyerek depoladıklarını söyleyerek, kullanıcılarını güvence altına almaktadır.

Uygulamayı Android sistemli cihazınızdan hemen kullanmaya başlamak için, Telegram Pro APK Download ile sitemizden indirebilirsiniz.

Sosyal iletişimin akıllı cihaz kullanımıyla birlikte çok önemli bir noktaya geldiği günümüzde, Telegram Premium APK tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilmiş aynı zamanda güvenli bir mobil uygulamadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)