TBMM TV APK 2.4

Icon TBMM TV APK 2.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Meclis TV Canlı Yayın İle Birlikte Güncel Bilgileri Vatandaşlara Sunmaktadır. Meclis TV Canlı Yayın Desteği İle Birlikte TBMM’nin Resmi Mobil Uygulamasıdır.

Bilgisi TBMM TV

İsim TBMM TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 2.4
Boyut 59M
Kategori Üretkenlik
Geliştirici Türkiye Büyük Millet Meclisi
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.spexco.flexcoder2.tbmm.vatandas.activities
Şimdi İndir

TBMM Uygulaması Nedir? 

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) Türk vatandaşlarının hizmetine sunduğu resmi bir bilgilendirme uygulamasıdır. “Verimlilik Uygulamaları” kategorisinde yer almaktadır.

Uygulama aracılığı ile kullanıcılar, TBMM’nin faaliyetleri ve anlık olarak gerçekleşen güncel bilgilere ulaşabilmektedir.

Uygulama Özellikleri

  1. Yasama ile ilgili güncel faaliyetler anlık olarak görüntülenebilmektedir. Kanunlar, Raporlar, Tasarı ve Teklifler.. vb.
  2. Denetim ile ilgili güncel faaliyetlere anlık olarak ulaşılabilmektedir. Meclis Araştırması ve Soruşturması, Soru Önergeleri, Araştırma Komisyonları.. vb.
  3. TBMM’nin gündemi günlük, haftalık ve aylık olarak görüntülenebilmektedir.
  4. İllere göre Milletvekili Listesi’ne ulaşılabilmektedir. Siyasi Partilerin Grupları, Bakanlar Kurulu, Komisyon Üyeleri.. gibi bilgilere ulaşılabilmektedir.
  5. Basın Medya aracılığı ile kullanıcılar bilgilendirilmektedir. Meclis TV Canlı İzle özelliği, Meclis TV Yayın Akışı ve Meclis TV Son Dakika Haberleri görüntülenebilmektedir.

Kullanıcıya anlık olarak bilgilendirme sağlayan uygulama aracılığı ile, güncel gelişmelere Android sistemli cihazınız ile saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. Meçlis TV (TBMM) uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)