Taxi Sim 2022 APK 1.3.4

Icon Taxi Sim 2022 APK 1.3.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Taxi Sim 2022 APK Oyununda Gerçekçi Simülasyon Deneyimine Katılmak İster Misiniz? Taxi Simulator 2022 APK Oyunu İçerisinde Kullanabilirsiniz!

Bilgisi Taxi Sim 2022

İsim Taxi Sim 2022
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.3.4
Boyut 772.92 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Ovidiu Pop
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ovilex.taxisim2019
Şimdi İndir

Taxi Sim 2022 APK Evolution Nedir?

Taksi şoförü olma deneyimini gerçekçi bir şekilde tecrübe edebileceğiniz mobil yunu içerisinde, 3 boyutlu grafikler ve eğlenceli bir oyun deneyimi sizleri bekliyor!

Miami, Los Angeles ve New York gibi şehirlerde sürüş yapabileceğiniz mobil oyunda, farklı tarz ve karakterlere sahip müşterilere taksi hizmeti verebilirsiniz. Gerçek bir şoför olma deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Birçok farklı türdeki aracı kullanabilir, görevlerinizi tamamlayabilir, kariyerinize başlayabilir ve özelliklerini kullanabilirsiniz. ile birlikte istediğiniz aracı kolayca satın alabilir ve oyundan keyif almaya odaklanabilirsiniz!

Taxi Sim 2022 Download bağlantısı ile mobil oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Taxi Sim 2022 APK oyununa Android ve iOS sistemli cihazlarınızla katılabilirsiniz.

Taxi Sim 2022 Full APK ile oyunun son sürümünü oynamaya başlayabilirsiniz. Yenilenen oyun sesleri, müzikleri, grafikleri ve görevleri ile muhteşem deneyim sizi bekliyor!

Taxi Sim 2022 APK oyunu, “Ovidiu Pop” isimli oyun geliştiricisi tarafından sunulmaktadır. BMW, Mercedes gibi nlü markaların 30’dan fazla aracını kullanma deneyimine hemen katılın!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)