Tasty Blue APK 1.4.4.0

Icon Tasty Blue APK 1.4.4.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Tasty Blue İndir Ve Mobil Cihazından Uçsuz Bucaksız Okyanuslarda Avlanmaya Başla! Tasty Blue APK İndir Ve Önüne Çıkan Canlıları Yiyerek Açlığını Bastır!

Bilgisi Tasty Blue

İsim Tasty Blue
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.4.4.0
Boyut 31.36 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Dingo Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.dingogames.tastyblue
Şimdi İndir

Tasty Blue Nedir?

Okyanus içerisinde avcı bir balık olarak, diğer deniz canlılarını yeme üzerine kurulu bir mobil oyundur. Aynı zamanda sizden büyük ve saldırgan deniz canlılarından kaçmanız gerekmektedir.

Tasty Blue APK oyununda durdurak bilmeyen açlığınızı, denizde bulunan tüm canlılara saldırarak bastırmanız gerekmektedir.

Martıları yemek için su üzerine çıkabilir, kıyıdaki insanlara saldırmak için sudan zıplayabilirsiniz. Yengeçleri, kaplumbağaları hatta deniz kızlarını bile yemeniz mümkündür.

Tasty Blue APK All Levels ile birlikte, tüm bölümleri oynayabilirsiniz. Tasty Blue APK Download ile, oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Ayrıca oyun içerisinde zorlu eğitimlere maruz kalan bir yunusu oynayabilirsiniz. Antrenörünün kötü davranması üzerine ona saldırarak intikamını alan yunusun, okyanusa kaçışını ve avlanmasını sağlayabilirsiniz.

Tasty Blue APK oyunu, “Dingo Games” tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Android ve iOS sistemli cihazları desteklemektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)