TAS 22 APK 2.0 v3

Icon TAS 22 APK 2.0 v3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

TAS 22 APK Süper Lig Modu İle Tüm Takımların Güncel Kadro Ve Formalarına Ulaşabilirsiniz! TAS 22 APK İndir Ve Mobil Cihazından Heyecanlı Futbol Oyununa Katıl!

Bilgisi TAS 22

İsim TAS 22
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 2.0 v3
Boyut 323 MB
Kategori Spor
Geliştirici Apkindir.Club
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

TAS 22 Nedir?

TAS 22 (Turk Aze Soccer); FTS (First Touch Soccer) oyununda kullanabileceğiniz bir eklentisidir. Güncel futbol takımlarına ve oyuncularına ulaşmanız için geliştirilmiştir. Son güncellemesi ile birlikte heyecanlı bir futbol oyun deneyimine katılmanızı sağlamaktadır.

Mobil oyunda kariyer yapmak için istediğiniz bir takımı seçip oyuna başlayabilirsiniz. Yenilenmiş futbol takım kadrolarına ve yenilenmiş takım formalarına oyun içerisinden erişim sağlayabilirsiniz.

Grafik ve görüntü kalitesiyle üst düzey bir oyun tecrübesini sunan Tas 2022 APK Android Oyun kullanıcıları arasında oldukça popüler bir hale gelmiştir.

TAS22 APK Nasıl İndirilir diye düşünüyorsanız, TAŞ 22 şifresi APK Oyun İndir ile oyunu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz. TAS 2022 APP İndir Süper Lig heyecanına hemen sende katıl!

TAS 22 APK eklentisi ile hayalinizdeki futbol takımlarını seçerek futbol mücadelelerine katılabilirsiniz. Güncellenmiş oyuncular ve formalar ile gerçekçi bir futbol deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)