TaraftarTV APK 6.0

Icon TaraftarTV APK 6.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Taraftar Tv APK 2022 Uygulaması İle Dünyada Gerçekleşen En Yeni Spor Haberlerine Sizde Anında Ulaşın! Taraftar Tv APK İndir 2020 - Ücretsiz Canlı Maç İzle!

Bilgisi TaraftarTV

İsim TaraftarTV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0+
Son Sürüm 6.0
Boyut 6.6 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Aynı Heyecan
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Taraftar Tv Nedir?

Tüm spor kategorilerinde dünya çapında gerçekleşen haberlere anında ulaşmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır. Türkiye’de ya da diğer ülkelerde yayınlanan spor haberlerini takip edebilirsiniz.

Dünya üzerinde birçok farklı spor kategorisinde ve birçok farklı spor takımında her gün yeni gelişmeler yaşanmaktadır. Yeni oyuncular transfer edilmekte, turnuvalar düzenlenmekte, oyuncular sakatlıklar yaşamaktadır.

Bu gelişmeler spor karşılaşmalarının seyrini değiştirmekte, takımların gücünü doğrudan etkilemektedir. Taraftar Tv APK 2021 Son Sürüm uygulaması ile tüm bu gelişmeleri tek bir uygulama aracılığı ile takip edebilirsiniz.

“TE Bilişim” isimli Türk geliştirici tarafından yayınlanan HD Taraftar Tv 4K APK uygulaması, “Haberler ve Dergiler” isimli uygulama kategorisinde bulunmaktadır. Taraftar Tv 14. Club APK İndir ile uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

Taraftar Tv APK İle Güncel Spor Haberlerine Ulaşabilirsiniz! uygulaması içerisinde bulunan bildirim ayarlarını kişiselleştirebilir, yeni yayınlanan haberlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)