Taraftarium 24 APK 1.0

Icon Taraftarium 24 APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Taraftarium24 APK İndir mobil Ve Cihazını İstediğin Yerde Spor Karşılaşmaları İzleyebileceğin Bir Televizyona Çevir! Taraftarium 24 APK Premium İndir Android için Cihazında Kullan!

Bilgisi Taraftarium 24

İsim Taraftarium 24
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0+
Son Sürüm 1.0
Boyut 1.6M
Kategori Eğlence
Geliştirici Ekip
Fiyat Bedava
Google Play Linki futbol.tv.taraftarium24
Şimdi İndir

Taraftarium Nedir? 

Kullanıcıların, akıllı cihazı ile birçok farklı spor dallarındaki haberlere kolayca ulaşabileceği, canlı yayın maçlarını izleyebileceği, içerik yayını uygulamasıdır.

Benzer film izleme uygulamasını izleyebilirsiniz: Kral bozguncu APK

Taraftarium24 TV Pro Uygulaması ile, futbol ve basketbol lig karşılaşmaları, voleybol turnuvaları, kriket müsabakaları, futbol maçları ve buz hokeyi oyunları gibi birçok farklı spor dalını izleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fanatik bir taraftar iseniz favori takımınızın tüm güncel haberlerini uygulamadan takip edebilirsiniz. Taraftarium24 APK Son Sürüm ile güncel sürüme ulaşabilirsiniz.

Taraftarium24 APK İndir 2022 uygulamasını kullanmaya başlamadan önce herhangi bir üyelik formu doldurmanıza veya kayıt olmanıza gerek yoktur.

Spor sizinde hayatınızın bir parçası ise, Taraftarium24 HD APK canlı izle ile spor içeriklerine hızlıca ulaşabilirsiniz. Sitemizden ücretsiz olarak indirip, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)