Taraftar TV APK 4.1.1

Icon Taraftar TV APK 4.1.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Taraftar Tv APK 2022 Uygulamasını Kullanarak Güncel Spor Haberlerine Anlık Olarak Ulaşabilirsiniz! Taraftar Tv APK İndir PC Ve Akıllı Cihazlar İçin Sunulmuştur!

Bilgisi Taraftar TV

İsim Taraftar TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 4.1.1
Boyut 51 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici TE Bilişim
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tebilisim.android.taraftar
Şimdi İndir

Taraftar Tv Nedir? 

Spor haberlerindeki gelişmeleri anlık olarak akıllı cihazınızdan takip etmenize olanak tanıyan bir mobil uygulamadır. “TE Bilişim” tarafından geliştirilen uygulama, “Haberler ve Dergiler” isimli uygulama kategorisinde bulunmaktadır.

Taraftar Tv(Reklamsiz) uygulaması sporseverler için yayınlanmıştır. Dünya üzerindeki spor haberlerini, ülkemizdeki en sıcak spor gelişmelerini takip etmenizi sağlamaktadır.

İsterseniz uygulama içerisinde bulunan ayarlar kısmına girerek bildirimlerinizi açabilirsiniz. Böylece yeni bir haber yayınlandığı zaman, haber hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Favori takımlarınız hakkındaki en güncel haberleri takip edebilirsiniz.

Taraftar Tv APK Son Sürüm ile birlikte uygulamanın güncel versiyonunu sitemizden indirebilirsiniz. Spor dünyasındaki tüm gelişmeleri öğrenmenin heyecanını yaşayabilirsiniz.

Taraftar Tv APK uygulaması ile spor dallarındaki ve müsabakalarındaki tüm gelişmeleri tek bir başlık altında bulabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)