Tall Man Run APK 1.61

Icon Tall Man Run APK 1.61
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Tall Man Run APK İndir Ve Oyunu Ekstra Özelliklerle Oynamaya Başla! Tall Man Run APK Son Sürüm İle Oyunun Güncel Versiyonuna Katılmak İster Misiniz?

Bilgisi Tall Man Run

İsim Tall Man Run
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.61
Boyut 154.68 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici Supersonic Studios LTD
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.VectorUpGames.TallManRun
Şimdi İndir

Tall Man Run Game Nedir?

Skor amacıyla oynanan koşu oyunu içerisinde 2 adet parkur bulunmaktadır. Oyuncu parkurlar üzerinde geçiş yaparak özellikleri toplayabilmektedir.

Bu özellikler kullandığınız karakterinizin boyunu belirli oranlarda uzatmakta ve kısaltmaktadır. Oyunu olabildiğince uzun boyla tamamlamanız, daha yüksek puan etmeniz için gereklidir.

Tall Man Run APK oyunu, “Supersonic Studios LTD” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. “Gündelik Oyunlar” isimli oyun kategorisinde listelenmektedir.

Tall Man Run APK İndir ile mobil oyununu sitemizden ücretsiz olarak Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Tall Man Run Oyna ve rekora doğru koşuya başla!

Tall Man Run APK oyunu seviyelerden oluşmaktadır. Gündelik olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir yapı üzerine kurulmuştur. Oyunu, 10 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)