Talkatone APK 7.4.0

Icon Talkatone APK 7.4.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Talkatone İndir Ve İnternet Üzerinden Telefon Görüşmesi Yap, Arkadaşlarınla Mesajlaş! Talkatone APK Premium Özellikleri İle Ücretsiz İletişim Kurmaya Başla!

Bilgisi Talkatone

İsim Talkatone
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 7.4.0
Boyut 37.78 Mb
Kategori İletişim
Geliştirici Talkatone, Llc
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.talkatone.android
Şimdi İndir

Talkatone: Texting & Calling Nedir?

İnternet üzerinden ailenizle, sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla iletişim kurmanıza olanak tanıyan mobil bir uygulamasıdır. “Talkatone, Llc” tarafından geliştirilmiştir ve “Haberleşme Uygulamaları” kategorisinde listelenmektedir.

Talkatone APK For Android ve iOS sistemli akıllı cihazlar için ile birlikte sunulmaktadır. Diğer haberleşme uygulamalarından farklı olarak, Amerika ya da Kanada ülkelerine ait istediğiniz bir telefon numarasını kullanmanıza imkan tanımaktadır.

Talkatone APK Download uygulaması aracılığı ile telefon hat sağlayıcınızın sunduğu konuşma paketlerinden bağımsız olarak, Wifi üzerinden listenizdeki insanlarla iletişim kurabilirsiniz.

İstediğiniz kişilerle mesajlaşarak sohbet edebilirsiniz. Fotoğraf, dosya ve benzeri içerikleri güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz. Grup mesajları, atabilir, grup kurabilir ya da bir grup konuşmasına katılabilirsiniz.

Talkatone APK İndir uygulamasını ile kullanmak için sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kullanışlı uygulamanın özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Talkatone APK uygulaması ile sınırsız konuşma imkanına sahip olabilirsiniz. Kısıtlamalardan ve tarifenizdeki dakikaları düşünmekten kurtulabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)