Swords and Sandals 2 APK 2.7.14

Icon Swords and Sandals 2 APK 2.7.14
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Sword And Sandals 2 Full Version Download APK İle Oyunun Tam Sürümünü Hemen Oynamaya Başla! Sword And Sandals 2 Full Version İndir Ve Gladyatörünü Geliştir!

Bilgisi Swords and Sandals 2

İsim Swords and Sandals 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 2.7.14
Boyut 93.89 Mb
Kategori Rol Yapma
Geliştirici eGames.com
Fiyat Bedava
Google Play Linki air.com.game.whiskeybarrelstudios.swordsandsandals2
Şimdi İndir

Swords and Sandals 2 Redux Nedir?

Arena içerisinde gladyatör olarak 1’e 1 savaşlarda yer almaya hazır mısınız? “eGames.com” isimli oyun geliştiricisi tarafından sunulan Sword and Sandals 2 Redux oyununda Arena’nın efsane savaşçılarına karşı yeteneğinizi gösterin.

Sword And Sandals 2 APK oyununda gladyatör olarak diğer savaşçılara karşı rekabete girebilirsiniz. Yenilenmiş grafikler ile birlikte heyecanlı savaşlara katılabilirsiniz. Gladyatörünüze +30 farklı yetenek becerisi kazandırabilirsiniz.

Rakiplerinize karşı avantaj sağlamak için gladyatörünüzü +200 adet farklı zırh ve silahlarla kuşatabilirsiniz. 6 farklı Arena içerisinde, savaş yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Oyunu Sword And Sandals 2 APK Download ile sitemizden indirebilirsiniz. Sword And Sandals 2 APK İndir ve zorlu savaşlarda yeteneğini göster!

Sword And Sandals 2 oyununda 20 adet Arena şampiyonu bulunmaktadır. En güçlü savaşçının kim olduğunu onlara ispatlamaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)